2009 Senesinde kurulmuş olan firmamız, sektörel deneyimine 1996 senesinde başlamış olup, günümüze kadar dünya çapında alanında lider markaların, profesyonel ses ve ışık sistemleri çözümlerini barındırarak, sektördeki varlığını teknik birikim ve donanımla sürdüren bir teknoloji firmasıdır.

Yurt içi ve yurt dışında gösterdiğimiz faaliyetlerde çalışma alanlarımız ile ilgili projelerin, planlama ve uygulamalarını yürütmekteyiz.
Firmamız: Müşteri memnuniyeti odaklı bir perspektiften bakarak ticari değerler, uluslararası standartlarda satış ve satış sonrası hizmet ağı sunmayı hedeflemiştir.
Müşteri memnuniyetini sunduğu ürün ve sağladığı hizmetin kalitesiyle paralel bir bağlamda arttırmayı amaçlayan firmamız sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip etmektedir.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterinin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmayı, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmayı istiyoruz.